Vane, 2nd Stage - X-Lon, 52958XL
Vane, 2nd Stage - X-Lon Used on Pump Models 2020A, 2020CP, 2020AC, DD-475, CD-450, CP-450
General product classifications
| Brand | Alcatel-Adixen,Precision Scientific,Varian-Agilent |
| Family | A Series Chemical Series DD Series CD Series CP Series |
| Pump models | 2020A 2020CP 2020AC DD-475 CD-450 CP-450 |
| Category | Vane |
| Material | X-Lon |
| Weight | 400.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ALCATEL-13,ALCATEL-14,ALCATEL-15 |
| Part number alternatives | A0101 |
Vane, 2nd Stage - X-Lon Used on Pump Models 2020A, 2020CP, 2020AC, DD-475, CD-450, CP-450
General product classifications
| Brand | Alcatel-Adixen,Precision Scientific,Varian-Agilent |
| Family | A Series Chemical Series DD Series CD Series CP Series |
| Pump models | 2020A 2020CP 2020AC DD-475 CD-450 CP-450 |
| Category | Vane |
| Material | X-Lon |
| Weight | 400.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ALCATEL-13,ALCATEL-14,ALCATEL-15 |
| Part number alternatives | A0101 |


