Vane, 1st Stage - GX, 83945FR
Vane, 1st Stage - GX Used on Pump Models 2012A, 2012AC, 2012CP, DD-310, DDC-310, SD-300, CD-300, CP-300
General product classifications
| Brand | Alcatel-Adixen,Precision Scientific,Varian-Agilent |
| Family | A Series Chemical Series DD Series DDC Series SD Series CD Series CP Series |
| Pump models | 2012A 2012AC 2012CP DD-310 DDC-310 SD-300 CD-300 CP-300 |
| Category | Vane |
| Material | GX |
| Weight | 400.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ALCATEL-13,ALCATEL-14,ALCATEL-15 |
Vane, 1st Stage - GX Used on Pump Models 2012A, 2012AC, 2012CP, DD-310, DDC-310, SD-300, CD-300, CP-300
General product classifications
| Brand | Alcatel-Adixen,Precision Scientific,Varian-Agilent |
| Family | A Series Chemical Series DD Series DDC Series SD Series CD Series CP Series |
| Pump models | 2012A 2012AC 2012CP DD-310 DDC-310 SD-300 CD-300 CP-300 |
| Category | Vane |
| Material | GX |
| Weight | 400.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ALCATEL-13,ALCATEL-14,ALCATEL-15 |


