Vane, 1st Stage - GX, 1010278
Vane, 1st Stage - GX Used on Pump Models D330K, D330DK, D950K, D950DK, D650K, D650DK
General product classifications
| Brand | Ulvac |
| Family | D-DK Series |
| Pump models | D330K D330DK D950K D950DK D650K D650DK |
| Category | Vane |
| Material | GX |
| Weight | 750.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ULVAC-95 |
Vane, 1st Stage - GX Used on Pump Models D330K, D330DK, D950K, D950DK, D650K, D650DK
General product classifications
| Brand | Ulvac |
| Family | D-DK Series |
| Pump models | D330K D330DK D950K D950DK D650K D650DK |
| Category | Vane |
| Material | GX |
| Weight | 750.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ULVAC-95 |


