Stator, 2nd Stage, 23158124
Stator, 2nd Stage Used on Pump Models D8A, D8AC, D16A, D16AC, D8C, D16C
General product classifications
| Brand | Leybold |
| Family | Trivac |
| Pump models | D8A D8AC D16A D16AC D8C D16C |
| Category | Stator |
| Weight | 3000.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | LEYBOLD-64,LEYBOLD-68 |
| Part number alternatives | L1281 |
Stator, 2nd Stage Used on Pump Models D8A, D8AC, D16A, D16AC, D8C, D16C
General product classifications
| Brand | Leybold |
| Family | Trivac |
| Pump models | D8A D8AC D16A D16AC D8C D16C |
| Category | Stator |
| Weight | 3000.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | LEYBOLD-64,LEYBOLD-68 |
| Part number alternatives | L1281 |


