Stator, 1st Stage, PL23165107
Stator, 1st Stage Used on Pump Models D60A, D60AC, D90A, D90AC, D40C, D60C
General product classifications
| Brand | Leybold |
| Family | Trivac |
| Pump models | D60A D60AC D90A D90AC D40C D60C |
| Category | Stator |
| Weight | 3000.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | LEYBOLD-65,LEYBOLD-68 |
| Part number alternatives | 23165107 L1248 |
Stator, 1st Stage Used on Pump Models D60A, D60AC, D90A, D90AC, D40C, D60C
General product classifications
| Brand | Leybold |
| Family | Trivac |
| Pump models | D60A D60AC D90A D90AC D40C D60C |
| Category | Stator |
| Weight | 3000.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | LEYBOLD-65,LEYBOLD-68 |
| Part number alternatives | 23165107 L1248 |


