Stator, 1st Stage, 52574
Stator, 1st Stage Used on Pump Models 2012A, 2012AC, 2012CP, DD-310, DDC-310, SD-300, CD-300, CP-300
General product classifications
| Brand | Alcatel-Adixen,Varian-Agilent |
| Family | A Series Chemical Series SD Series CD Series CP Series |
| Pump models | 2012A 2012AC 2012CP DD-310 DDC-310 SD-300 CD-300 CP-300 |
| Category | Stator |
| Weight | 3.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ALCATEL-13,ALCATEL-14,ALCATEL-15 |
| Part number alternatives | A1071 |
Stator, 1st Stage Used on Pump Models 2012A, 2012AC, 2012CP, DD-310, DDC-310, SD-300, CD-300, CP-300
General product classifications
| Brand | Alcatel-Adixen,Varian-Agilent |
| Family | A Series Chemical Series SD Series CD Series CP Series |
| Pump models | 2012A 2012AC 2012CP DD-310 DDC-310 SD-300 CD-300 CP-300 |
| Category | Stator |
| Weight | 3.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | ALCATEL-13,ALCATEL-14,ALCATEL-15 |
| Part number alternatives | A1071 |


