Rotor, 2nd Stage, 32166119
Rotor, 2nd Stage Used on Pump Models D30A, D30AC, D60A, D60AC, D90A, D90AC, D30C, D40C, D60C
General product classifications
| Brand | Leybold |
| Family | Trivac |
| Pump models | D30A D30AC D60A D60AC D90A D90AC D30C D40C D60C |
| Category | Rotor |
| Weight | 2000.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | LEYBOLD-65,LEYBOLD-68 |
| Part number alternatives | L1236 |
Rotor, 2nd Stage Used on Pump Models D30A, D30AC, D60A, D60AC, D90A, D90AC, D30C, D40C, D60C
General product classifications
| Brand | Leybold |
| Family | Trivac |
| Pump models | D30A D30AC D60A D60AC D90A D90AC D30C D40C D60C |
| Category | Rotor |
| Weight | 2000.00 g |
| Country of origin | US |
| Manual page | LEYBOLD-65,LEYBOLD-68 |
| Part number alternatives | L1236 |


