Filter Cartridge, 90951400000
Filter Cartridge Used on Pump Models KVT2.140, KVT3.100, KVT3.140, KVX3.100, KXV3.140
General product classifications
| Brand | Becker |
| Family | Dry Vane |
| Pump models | KVT2.140 KVT3.100 KVT3.140 KVX3.100 KXV3.140 |
| Category | Filter |
| Subcategory | Cartridge |
| Spec dimensions | 2 1/2" Dia x 6 1/2" LG |
| Weight | 220.00 g |
| Country of origin | IT |
| Manual page | BECKER-25 |
Filter Cartridge Used on Pump Models KVT2.140, KVT3.100, KVT3.140, KVX3.100, KXV3.140
General product classifications
| Brand | Becker |
| Family | Dry Vane |
| Pump models | KVT2.140 KVT3.100 KVT3.140 KVX3.100 KXV3.140 |
| Category | Filter |
| Subcategory | Cartridge |
| Spec dimensions | 2 1/2" Dia x 6 1/2" LG |
| Weight | 220.00 g |
| Country of origin | IT |
| Manual page | BECKER-25 |


